Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

info@psvcentras.lt

Grąžiname Jums gyvenimo džiaugsmą

Ar žinojote, kuo vyresnio amžiaus žmonės skiriasi su nuo vaikų? Tai – perspektyva. Vaikai turi visą gyvenimą prieš akis, todėl stengiasi kasdien vis kažko naujo išmokti, domisi juos supančiu pasauliu. O tuo tarpu vyresnieji, jau yra pragyvenę didžiąją dalį gyvenimo, yra nuo jo pavargę, nebėra tiek susidomėję aplink supančiu pasauliu taip kaip vaikai.
Aktyvios senatvės namuose pakeisime Jūsų požiūrį į daugelį dalykų. Čia atgausite jėgas bei įgysite energijos. Šiuose namuose pilnai patirsite visus sveikos gyvensenos, su kuria supažindinsime, privalumus. Juos taikant džiaugsitės gerėjančia savijauta, nuotaika, susirasite bendraminčių, praleisite laiką draugiškoje aplinkoje, o į namus grįšite sveikesni ir puikios nuotaikos.

Aktyvios senatvės namai

Programa:

Kas rytą turėsime mankštą, kurios metu įgausite daugiau jėgų, pozytivių minčių pradėti dieną, o pabusti iš miegų padės mūsų sveikuolių mėgiamas ritualas- maudynės jūroje.

Dienos eigoje turėsime paskaitas apie sveiką gyvenimo būdą bei jo pritaikymą kasdienybėje, minčių galią. Mūsų lektoriai padės atsakyti į Jums rūpimus klausimus susijusius su negalavimų prevencija, streso valdymu bei norintiems sužinoti daugiau apie savo organizmo būklę. Sužinosite kaip galima pristabdyti organizmo senėjimo procesus bei pabėgti nuo varginančios kasdieninės rutinos. Už papildomą mokestį galėsite mėgautis įvairiais masažais, kūno procedūromis ar individualiomis/ asmeninėmis konsultacijomis, diagnostikomis bei tyrimais su mūsų mylimais lektoriais.

Taip pat per dieną turėsite įvairių užsiemimų: ekskursijas po senąją Palangą, apsilankymus baseine, šiaurietišką ėjimą, kvėpavimo technikas, meditacijos praktikas, dailės terapijas, mokinsimės linijinių šokių.
Kasdien, tris kartus per dieną, mėgausitės maistu, kuris padės Jums jaustis bei išlikti žvaliems, produktyviems ir energingiems. Gausite reikalingų vitaminų bei maistinių medžiagų praturtintą maitinimą viso dalyvavimo metu.

Po pietų visuomet turėsite laiką sau. Tai- poilsio laikas, kurio metu galėsite mėgautis ramiais pasivaikščiojimais prie Baltijos jūros, pušynais užpildytais parkais, visuomet gyvomis Palangos gatvėmis arba nusnausti “grožio ir stiprybės” pietų miego 😊.

Vakarais turėsime linksmąjį laiką, kuriuo metu lankysimės spektakliuose, koncertuose. Organizuosime vakarones ar tiesiog turėsime ramius pokalbius su bendraminčiais prie puodelio arbatos.

Ką veiksime darbo dienomis?

 1. 7.15 – Ryto ratas/ mankšta/ maudynės jūroje
 2. 8.30 – 9.30 – Pusryčiai
 3. 10.00 – 12.00 – Paskaitų laikas/ užsiemimai
 4. 12.30 – 13.30 – Pietūs
 5. 14.00 – 16.00 – Poilsio laikas
 6. 16.30 – 17.30 – Paskaitų laikas/ užsiemimai/laisvas laikas
 7. 18.00 – 19.00 – Vakarienė
 8. 19.30 – Pokalbiai prie puodelio arbatos/ Vakaronės/ Šokiai

Ką veiksime savaitgaliais?

 1. 8.30 – 9.30 – Pusryčiai
 2. 10.00 – Ekskursijos/ Baseinas/ Šiaurietiškas ėjimas
 3. 12.30 – 13.30 – Pietūs
 4. 14.00 – 16.00 – Poilsio laikas
 5. 17.00 – Vakarienė
 6. 18.00- Koncertai/ Spektakliai/ Laisvas laikas

Stovyklos kaina – nuo 770 €/mėn.

Teiraukitės tel. +370 (606) 87850 – Agneta arba el. paštu info@psvcentras.lt

Taip pat paslaugą galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje

100% pinigų grąžinimo garantija!
Jeigu atvykimo dieną nuspręsite, kad jums pas mus nepatiko – grąžinsime pinigus.

KĄ VALGYTI VAKARE, KAD NEAUGTŲ SVORIS?