Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

info@psvcentras.lt

Vakuuminis – anticeliulitinis masažas aparatu B-flexy

Limfodrenažinis, endermologinis, anticeliulitinis masažas– Kas tai?

Louis Paul Guitay prancūzų inžinierius, po sunkios traumos gydėsi įvairius odos nudegimus ir raumenų pažeidimus.

b-felxy limfodrenazinis

Po ilgų, varginančių kiekvienos dienos rankų masažų seansų, jis suprato, kad viską galima supaprastinti. Jis sukūrė endermologinį aparatą, kuris gavo LPG pavadinimą, tai yra abreviatūra Louis Paul Guitay pirmu vardo raidžiu inicialai. LPG projektas buvo sėkmingas ir toks populiarus kad, pasaulyje įvairios firmos ėmė kurti, gaminti įvairius panašius masažo aparatus, tokius kaip: ‘’Vellashape’’, ‘’B-flexy’’, ‘’Starvac’’ ir tt.

Koks visų aparatų pagrindinis tikslas?

Atstatytį, pagerintį kraujotaką. Mūsų kraujas teka arterijomis, venomis ir kapiliarais. Pagerinus kraujo pritekėjimą, gerėja odos tonusas, suaktyvinama limfodrenažinė sistema, pagerėja organizmo aprūpinimas maistinėmis medžiagomis, deguonimi, efektyviau šalinami toksinai, bei skysčiai, ko pasėkoje sumažėja celiulitas, kūno apimtys. Senovės Persu gydytojas ir filosofas Avicena, gimęs 980 m.po Kr.yra sakęs – atstatykite kraujotaką ir liga pasitrauks.

Kokį masažinį aparatą pasirinkti?

b flexy

Ar ilgai svajojote atsikratyti celiulito ir pakoreguoti savo figūrą? Būtinai atkreipkite dėmesį į B-flexy masažą, kuris pastaruoju metu, dėl savo ypatingu galių ir greito rezultato, vis labiau populiarėja ne tik tarp merginų ir moterų bet ir vyrų. Procedūra aparatu B-flexy, dėl ryškaus limfos drenažo poveikio, pagreitina skysčių ir toksinų pašalinimą, atkūria odos elastingumo procesus

Kokia B-flexy masažo nauda?

LPG masažas naudojamas įvairiose srityse: medicinoje, sporte ir kosmetologijoje. Būtent kosmetologijoje jis įgijo ypatingą populiarumą. Taigi, kaip B-flexy naudojamas? Ir kodėl jis toks geras?
Ši nuostabi procedūra leidžia kovoti su celiulito apraiškomis, bet kuriame etape, padaro odą glotnią, gražina jaunatvišką stangrumą, ji tampa lygi ir elastinga. Taip pat efektyviai pašalina riebalų sankaupas, masažo metu pasiekiami patys giliausi poodiniai sluoksniai, kuriuose ir kaupiasi riebalai. Naudojant B-flexy masažą paskatinama medžiagų apykaitą, ko pasekoje sumažėja celiulitas, suminkštėja randai, pagerėja odos tonusas, pagerėja kraujotaka bei mikro cirkuliacija, atsipalaiduoja raumenys, sumažėja kūno apimtys.

Kaip atliekamas B-flexy masažas?

Prieš procedūrą turite užsidėti individualų kostiumą, pagamintą iš elastingo audinio, kuris užtikrina neskausmingą masažo procedūrą, higieną ir gerą prietaiso slydimą.
B–flexy, tai kompiuteriu kontroliuojama sistema, susidedanti iš masažinių volelių, kurie su vakuumo pagalba, švelniai ir veiksmingai masažuoja giluminius odos sluoksnius, suaktyvina kraujotaką, limfos nutekėjimas ir palengvinamas toksinų pasišalinimas. B-flexy masažas rekomenduojamas, kaip itin veiksminga priemonė, esant antsvoriui, sudribusiai odai, celiulitui, taip pat bendram organizmo tonusui palaikyti.

Kam rekomenduotinas B-flexy masažas?

Dažniausiai net didžiausi skeptikai išbandė B-flexy masažą lieka patenkinti procedūra. Mes rekomenduojame vyrams ir moterims, dirbantiems intensyvu protini darbą, patiriantiems daug streso, turintiems nemigos problemų, po intensyvaus fizinio krūvio, tai tiems, kurie nori sumažinti kūno apimtys, pagerinti odos būklę, turėti įtakos probleminėms sunkioms kūno vietoms arba nori tiesiog palaikyti gerą kūno formą. Vidutinė procedūros trukmė 40 minučių: tai malonus, atpalaiduojantis masažas, kurio rezultatas – lygi celiulito pažeistų vietų sustangrinta oda ir iki 10 centimetrų sumažėjusi kūno apimtis.

Rekomenduojamos Stovyklos

Pasidalinti

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

KĄ VALGYTI VAKARE, KAD NEAUGTŲ SVORIS?