Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

info@psvcentras.lt

Endermologinis masažas LPG aparatu

LPG masažasLPG – Kas tai?

Louis Paul Guitay prancūzų inžinierius, po sunkios traumos gydėsi įvairius odos nudegimus ir raumenų pažeidimus. Po ilgų, varginančių kiekvienos dienos rankų masažų seansų, jis suprato, kad viską galima supaprastinti. Kartais po siaubingų situacijų išeina puikūs dalykai. Jis sukūrė – LPG.

Ar ilgai svajojote atsikratyti celiulito ir pakoreguoti savo figūrą? Būtinai atkreipkite dėmesį į LPG masažą, kuris pastaruoju metu, dėl savo magiškų galių ir greito rezultato, vis labiau populiarėja ne tik tarp merginų ir moterų bet ir vyrų.

LPG masažo nauda

LPG masažas naudojamas įvairiose srityse: medicinoje, sporte ir kosmetologijoje. Būtent kosmetologijoje jis įgijo ypatingą populiarumą. Taigi, kaip LPG naudojamas? Ir kodėl jis toks geras?

Ši nuostabi procedūra leidžia kovoti su celiulito apraiškomis, bet kuriame etape, padaro odą glotnią, gražina jaunatvišką stangrumą, ji tampa lygi ir elastinga. Taip pat efektyviai pašalina riebalų sankaupas, masažo metu pasiekiami patys giliausi poodiniai sluoksniai, kuriuose ir kaupiasi riebalai. Naudojant LPG masažą paskatinama medžiagų apykaitą, ko pasekoje sumažėja celiulitas, kūno apimtys, suminkštėja randai, pagerėja odos tonusas, bei mikrocirkuliacija, atpalaiduoja raumenis tiek prieš, tiek ir po treniruočių.

Kaip atliekamas LPG masažas?

Prieš procedūrą turite užsidėti individualų kostiumą, pagamintą iš elastingo audinio, kuris užtikrina neskausmingą masažo procedūra, higieną ir gerą prietaiso slydimą.

LPG – tai kompiuteriu kontroliuojama sistema, susidedanti iš dviejų masažinių volelių, kurie su vakuumo pagalba, švelniai ir veiksmingai masažuoja giluminius odos sluoksnius, suaktyvina kraujotaką, limfos nutekėjimą ir palengvina toksinų šalinimą. LPG masažas rekomenduojamas, kaip itin veiksminga priemonė, esant antsvoriui, sudribusiai odai, celiulitui, taip pat bendram organizmo tonusui palaikyti.

LPG masažo aparatas

Kam rekomenduotinas LPG masažas?

Dažniausiai net didžiausi skeptikai išbandė LPG masažą lieka patenkinti procedūra. Mes rekomenduojame vyrams ir moterims, dirbantiems intensyvu protini darbą, patiriantiems daug streso, turintiems nemigos problemų, po intensyvaus fizinio krūvio, tai tiems, kurie nori sumažinti kūno apimtys, pagerinti odos būklę, turėti įtakos probleminėms sunkioms kūno vietoms arba nori tiesiog palaikyti gerą kūno formą. Vidutinė procedūros trukmė 40 minučių: tai malonus, atpalaiduojantis masažas, kurio rezultatas – lygi celiulito pažeistų vietų sustangrinta oda ir iki 10 centimetrų sumažėjusi kūno apimtis.

Pasidalinti

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

KĄ VALGYTI VAKARE, KAD NEAUGTŲ SVORIS?