Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

info@psvcentras.lt

Gyvybiškai Svarbus Tyrimas

Staigūs pokyčiai mityboje, kurie įvyko per pastaruosius 100-150 metų yra visiškai naujas reiškinys žmonijos evoliucijos istorijoje.

Šis teiginys ypač tinka, kai kalbama apie Omega3 ir Omega6 nepakeičiamų riebalinių rūgščių ir antioksidantų iš augalinių šaltinių suvartojimo.

Dėl pusgaminių ir apdoroto maisto produktų vartojimo, mes daugiau kalorijų pradėjome gauti iš augalinių aliejų, mėsos, cukraus ir krakmolo. Vis mažiau vartojame sudėtinių angliavandenių bei ląstelienos ir šviežių daržovių bei vaisių.

diabetes

Šį nesveiką įprotį, dar labiau sustiprina 50 % sumažėjęs fizinis aktyvumas. Kitaip tariant, mūsų mityba per pastaruosius 150 metų iš subalansuotos ir priešuždegiminės pavirto į nesubalansuotą ir uždegiminę.

Tokie mitybos pokyčiai ir fizinio aktyvumo sumažėjimas turėjo reikšmingos įtakos mūsų sveikatai.

Riebalinės rūgštys atlieka daug funkcijų, kurios būtinos normalia fiziologiniai sveikatai. Riebalai mūsų energijos gamybai yra svarbūs tiek kokybiniu tiek kiekybiniu požiūriu. Jie yra ne tik energijos sandėlis, bet ir svarbus ląstelių membranos kuristrukcinis ir funkcinis elementas.

Rūgščių disbalansas turi didelį poveikį taip vadinamų civilizacijos lygų eigai. Uždegimas yra beveik kiekvienos lėtines ligos pagrindinė priežastis.

Lėtinis uždegimas – jūsų viduje esantis priešas –  lėtas ir tylus sutrikimas, kuris niekada neišsijungia. Jūs negalite jo pajausti. Jo negalima atrasti jūsų organizme įprastų laboratorinių tyrimų pagalba.

Lėtinis uždegimas vaidina pagrindinį vaidmenį, atsirandant kai kuriems šio laikmečio, daugiausiai mirčių sukeliančioms ligoms: širdies kraujagyslių ligos, onkologija, diabetas, astma, įvairios alergijos ir netgi Dimensija, Alzheimeris ir Porkinsono liga Subalansuotas Omega3 ir Omega6 riebalinių rūgščių santykis yra esminė subalansuotos mitybos dalis, palaikanti gerą sveikatos būklę.

Šį tyrimą Jūs galite atlikti Palangos Sveikatingumo Centre.

Rekomenduojamos Stovyklos

Pasidalinti

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

KĄ VALGYTI VAKARE, KAD NEAUGTŲ SVORIS?