Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

+370 606 87850

info@psvcentras.lt

Kelias į Sveikatą

Kelias į geresnę sveikatąKad būtų tobulos sveikatos žmogus turi būti ramaus proto, stabilus ir švelnių jausmų. Tai nėra paparasta šiandieniniame greitame gyvenime. Tai iššūkis.

Yra du budai suvaldyti įtampos lygį – Mes galime sumažinti protinj ir fizinį darbo krūvį. Tačiau tai nėra priimtina aktyviems žmoniems. Arba galime padidinti savo energijos lygi.

Tam reikia atlikli penkis žingsnius:

1. Sužinokite daugiau apie save, apie savo būties lygius, kūną, kvėpavimą, protą, intelektą, atmintį, ego ir tikrąjį Aš.

Tai padeda gyventi dabartyje ir susidoroti su gyvenimu. Vieną kartą metuose atvažiuokite į Palangos sveikatingumo centrą. Ten susiliekite su gamta, kelkitės su saule, praktikuokite jogą, valgykite tinkamą maistą, leiskite laiką kūrybiškai.

2. Padarykite meditaciją savo gyvenimo dalimi.

Meditacija suteikia gilų poilsi. Kuo giliau pailsėsite, tuo energingiau veiksite. Meditacija yra raktas į visapusišką sveikatą.

3. Sužinokite apie kvėpavimą.

Kvepavimas  – tai gyvenimas. Nei mokykloje, nei namuose mūsų nemoko, kuo svarbus kvėpavimas. Jei suprastume kvėpavimo galią, galėtume paveikti savo mintis ir jausmus, galėtume valdyti pyktį ir neigiamas nuotaikas.

4. Valgykite teisingai.

Kad turėtume sveiką kuną ir valdytume savo jausmus, mintis ir veiksmus, mes turime stebėti ką valgome. Koks maistas, toks ir protas.

5. Raskite laiko sau.

Kasdien esame užsiėmę informacijos rinkimu ir neskiriame sau laiko pamąstyti. Tada jaučiames buki ir pavargę. Kelios akimirkos tylos pažadina mumyse kurybą. Tyla gydo ir atnaujina, suteikia gylj ir stabilumą.

Visas šitas žinias Jus gausite Palangos Sveikatingumo Centre.

Pasidalinti

Nėra komentarų

Rašyti komentarą