Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

info@psvcentras.lt

Probiotinis gėrimas „Sveikuolių gira“

Kas padeda žmogui gerai jaustis ir išlikti sveikam.

Sveikuolių gira

Šias galimybes jam suteikia stabili ir sveika mikroflora – probiotikai (gerosios-simbiotinės bakterijos) kurioms mūsų organizmas yra namai. Ši mikroflora saugo žmogų nuo ligų ir palaiko jo sveikatą, nebent būtų sutrikdyta mikrofloros sudėtis ir sumažintas jos kiekis. Tam didelią  įtaka tūri, netinkama, neracionali mityba, užterštas mikroklimatas, blogi įpročiai, dažna ir nepagrįsta antibiotikų terapija ir kt. Tai gali sutrikdyti kokybinę ir kiekybinę mikrobiomo sudėtį, kuri neabejotinai paveiks kūno būklę ir žmogaus sveikatą.

Taigi probiotikai užtikrina storosios žarnos mikrofloros gerovę, storosios žarnos sveikatą ir yra būtinas veiksnys žmonių sveikatai, atsižvelgiant į reikšmingą jų metabolinį poveikį. Prebiotikų trūkumo pašalinimas šiuolaikinėmis sąlygomis yra susijęs su subalansuotos mitybos užtikrinimu visų amžiaus grupių žmonėms, pradedant naujagimiais ir baigiant vyresnio amžiaus žmonėmis. 

Probiotinį gėrimą „Sveikuolių gira“ galite užsisakyti:

Palangos Sveikatingumo Centras

+370 606 87850 Agneta
info@psvcentras.lt

Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

Probiotinis gėrimas „Sveikuolių gira“

Tad, jei jaučiate, kad maistinės skaidulos, kurias gaunate valgydami nesiekia 30 g, per parą, būtina vartoti papildomus produktus. Puikiu pasirinkimu gali tapti fermentuotas natūralus  gėrimas ‘’gira’’. Probiotinis gėrimas ”Sveikuoliu gira” yra lengvai virškinamas mitybos produktas, pagrįstas natūraliais ingredientais, su labai mažu kiekiu pridėtinio medaus (11-15gr.) vienam litrui.

Naminė gira puikiai atgaivina ir yra naudinga organizmui. Gira labai gerai atstato prarastų skysčių balansą, ji taip pat stimuliuoja skrandžio sulčių ir tulžies išsiskyrimą, joje gausu B grupės vitaminų.

“Sveikuolių gira”puikiai tinka norintiems pagerinti virškinamąjį traktą, normalizuoti medžiagų apykaitą, sustiprinti imunitetą, pašalinti toksinus iš organizmo. Atsiminkite, kad, žarnyno atstatymas yra geros sveikatos ir ilgaamžiškumo pagrindas.

Į gėrimo sudėtį įeina:

  • ciberžolė;
  • imbieras;
  • medus (11-15gr.);
  • virintas vanduo;
  • probiotikai – gerosios bakterijos M – kurunga (virš 90 štamu, mikroorganizmų grupių).

Sveikatinimo poveikį suteikia unikali bakterijų sudėtis, kurios, daugindamos žarnyne, išskiria fermentus, biologiškai aktyvias medžiagas, kurios slopina patogeninės ir sąlygiškai patogeniškos mikrofloros augimą ir vystymąsi. Dėl šio proceso žarnyne normalizuojama mikrobų sudėtis, išvalomos žarnyno sienelės nuo nesuvirškintų maisto likučių, o tai prisideda prie aktyvaus toksinų pašalinimo iš organizmo, netrukdomo biologiškai aktyvių ir maistinių medžiagų pristatymo.

Probiotinį gėrimą „Sveikuolių gira“ galite užsisakyti:

Palangos Sveikatingumo Centras

+370 606 87850 Agneta
info@psvcentras.lt

Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

Plačiau apie virškinimą

Viskas, ką žmogus suvalgo, yra virškinama virškinimo trakte. Organizmas pasisavina reikalingus elementus, o nereikalingus, dar kitaip vadinamas atliekas – šalina. Maistinės medžiagos – su maistu gaunamos natūralios ir sintetinės cheminės medžiagos, aprūpinančios organizmo ląsteles energija.

Jos taip pat yra ir žaliava gyvybiniams organizmo procesams bei audiniams augti, atsistatyti ir veikti. Yra žinoma, kad žmogus neturi visų būtinų fermentų, skirtų virškinti įvairius maisto produktus, bet mes turime padėjėją – mikrobiomą, kurios dėka įvairių rūšių  baltymai, riebalai ir angliavandeniai gali būti perdirbami ir absorbuojami organizme.

 Visų pirma, suaugęs žmogus turėtų suvalgyti apie 20–35 g maistinių skaidulų ir tiek pat ląstelienos per dieną. Taip pat reikia įvairių grūdų selenų – tai yra  natūralus vitaminų ir mineralų šaltinis, ir prebiotikų (gerųjų bakterijų maisto), nes prebiotikai – tai maistas nuosavoms žarnyno bakterijoms.

Tam, kad gerosios bakterijos galėtų egzistuoti ir augti jūsų žarnyne, joms reikalinga speciali terpė. Ją sukurti gali padėti rūgštus maistas, fermentuotos daržovės (pvz., rauginti kopūstai) natūralus jogurtas, natūraliai fermentuota gira. Juose yra ne tik probiotikų, bet ir tam tikros rūšies rūgščių, tokių kaip acto rūgštis, tai yra sveika rūgštis, sukurianti gerųjų bakterijų augimui reikalingą pH.

Kodėl geriau gerti būtent skystus probiotikus?

 Mūsų skrandžio paskirtis, visą maistą suskaldyti į stambias frakcijas, pertrinti jį, vyksta cheminis – mechaninis apdirbimas, skrandyje yra 100 % – rūgštinė terpė, kas ten gali išgyventi? 

Tam, kad probiotikai patektų į plonąjį  žarnyną (šarminę terpę) geriausia gerti skystį.  Geriant mažais gurkšniais, gėrimas per stemplę, per viršutinę skrandžio gaubtinę, patenka tiesiai į plonąjį žarnyną.

Kodėl reikia gerti mažais gurkšniais?

Geriant, ryjant dideliais kąsniais skystis bėgdamas per stemplę, nespės sušilti iki 37 laipsnių (kūno temperatūros) o šalto skysčio organizmas į žarnyną nepraleis (organizmą ištiktų šokas) prievartis užsidarys ir skystis bus tol kol sušils.

Na, o kas atsitinka rūgštinėje terpėje? Tam, kad tabletės – gerosios bakterijos nežūtų rūgštinėje terpėje, jų turinys turi būti kapsulėje, kuri suyra plonajame žarnyne (šarminėje aplinkoje).

Gerųjų bakterijų gėrimas ‘’Gira’’

Fermentuojasi nuo 4 iki 6 dienų. (Fermentacija yra organinių medžiagų, cukraus, krakmolo ir kt. irimo procesas, veikiamas fermentų, kuriuos gamina tam tikros rūšies bakterijos kaip grybai, mielės). Dėl to gauname išskirtinio skonio ir labai naudingą produktą, kuriame yra gyvųjų bakterijų ir gyvybiškai svarbių produktų – metabolitų, vitaminų, mineralų, organinių rūgščių, fermentų, trumpų grandinių riebiųjų rūgščių ir kt. Pagamintą produktą supilstome į hermetiškus sulčių maišelius po 3-5 litrus, laikant šaldytuve, galiojimo laikas 3 mėn. Gėrimas geriamas po 200 g. ryte ir vakare, mažais gurkšneliais, 10 minučių iki valgymo. Paprastai 5 litrų gėrimas sunaudojamas per 10 – 15 dienų.

Probiotinį gėrimą „Sveikuolių gira“ galite užsisakyti:

Palangos Sveikatingumo Centras

+370 606 87850 Agneta
info@psvcentras.lt

Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

 

Pasidalinti

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

KĄ VALGYTI VAKARE, KAD NEAUGTŲ SVORIS?