top of page
Sand Dunes

Stovykla rugsėjo 22 - 29d.

Kviečiame visus į PSV Centro sveikatingumo stovyklą rugsėjo mėnesį! Tai puiki proga atsipalaiduoti, atgaivinti kūną ir sielą, bei susipažinti su naujais žmonėmis. Stovykloje dalyvauja kvalifikuoti instruktoriai, kurie padės jums geriau suprasti savo kūno poreikius ir mokys efektyvių sveikatingumo pratimų. Nepraleiskite šios unikalios galimybės investuoti į savo sveikatą ir gerovę. Laukiame jūsų gegužės mėnesį PSV Centre!

Poilsis prie Baltijos jūros

Rytais galėsite džiaugtis saulėtekiais, o vakarais - ramybę sklaidančiais saulėlydžiais. Jūra ne tik atpalaiduoja, bet ir suteikia energijos.

Įdomios ir naudingos paskaitos

Stovykloje bus organizuojamos įdomios ir naudingos paskaitos apie emocinę gerovę, mitybą ir kitas sveikatingumo temas, kurios padės geriau suprasti savo kūno ir proto ryšį bei mokys kaip rūpintis savimi kasdieniame gyvenime.

Nauji įgūdžiai

Centro stovyklos lankytojai įgys vertingų įgūdžių, tokių kaip subalansuotos mitybos principai, fizinio krūvio svarba sveikatai ir emocinės higienos praktikos, kurie padės jiems geriau suprasti ir taikyti sveikos gyvensenos principus.

Aktyvus laisvalaikis

Stovykloje vyks daugybė aktyvių fizinių užsiėmimų, kurie ne tik stiprins jūsų kūną, bet ir suteiks daug džiaugsmo bei pozityvių emocijų.

Teisinga mityba

Teisinga mityba yra svarbi, nes ji suteikia organizmui būtinas maistines medžiagas, kurios padeda išlaikyti sveikatą, padidinti energiją, palaikyti gerą imunitetą, skatinti tinkamą augimą ir sumažinti lėtinių ligų riziką.

Bendruomenė

Centro sveikuolių bendruomenė yra šilta ir jauki, kurioje kiekvienas narys jaučiasi priimtas, saugus ir skatinamas siekti sveikos gyvensenos.

Tapkite jos dalimi!

Stovyklos kaina

Screenshot 2024-05-24 at 11.43.37.png

Rezervuokite savo vietą

Norėdami atlikti rezervaciją sekite žingsnius, kurie nurodyti šioje nuorodoje

bottom of page