top of page

Artimiausios stovyklos

  • lapkričio 10-13

  • lapkričio 10-15d.

  • lapkričio 10-17 d.

  • lapkričio 10-19 d.

Kviečiame prisijungti prie patenkintų sveikatinimosi entuziastų būrio ir praktiškai išbandyti PSV centro stovyklą. Kartais reikia tik vieno postūmio, mažo žingsnelio, kad gyvenimo kokybė kardinaliai pasikeistų. Ši stovykla tinka ir jaunam, ir senam. Ir prakutusiam sveikatinimosi entuziastu, ir ,,žaliam“ žmogui, kuris dar tik pradeda eiti geros sveikatos keliu.

Stovyklos tikslas -  padėti iš dalies pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo, geresnės sveikatos bei puikios nuotaikos.

Yoga by the Sea_edited.jpg

Kam Skirta- stovyklos programos tinka ir jaunam, ir senam. Ir prakutusiam sveikatinimosi entuziastu, ir ,,žaliam“ žmogui, kuris dar tik pradeda eiti geros sveikatos keliu. 

Stovyklos naudingos žmonėms kenčiantiems nuo viršsvorio, aukšto kraujospūdžio, II tipo diabeto, onkologinių susirgimų ir padidėjusio cholesterolio, nuovargio, mieguistumo, įtampos, nerimo ir t.t. Be to, šios stovyklos – puiki ligų prevencija.

Šioje stovykloje padėsime iš dalies pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo, geresnės sveikatos bei puikios nuotaikos.

Welcoming Business Guests_edited.jpg
Kviečiame Registruotis!

Registracijos avansas- 100eur.

Pasirinkite apgyvendinimą

Registracija sėkminga!

Mūsų stovyklos ypatingai naudingos žmonėms kenčiantiems nuo viršsvorio, aukšto kraujo spaudimo, II tipo diabeto, onkologinių susirgimų ir padidėjusio cholesterolio, nuovargio, mieguistumo, įtampos, nerimo ir t.t. Be to, šios stovyklos – puiki ligų prevencija.

KAINOS

  • Lapkričio 10-13

Vienas kambaryje: 240eur

Dviese kambaryje: 190eur

  • Lapkričio 10-15d.

Vienas kambaryje: 380eur

Dviese kambaryje: 300eur

  • Lapkričio 10-17 d.

Vienas kambaryje: 510eur

Dviese kambaryje: 400eur

  • Lapkričio 10-19 d.

Vienas kambaryje: 699eur

Dviese kambaryje: 549eur

Senior Men Playing Chess

Aktyvios senatvės namai

bottom of page