top of page

Artimiausios stovyklos

  • Balandžio 14-23d.

  • Balandžio 28 - Gegužės 7d.(registracija laikinai sustabdyta)

  • Gegužės 19-28d.

  • birželio 2-11d. (greitu metu atidarysime viešą registraciją)

Kviečiame prisijungti prie patenkintų sveikatinimosi entuziastų būrio ir praktiškai išbandyti PSV centro stovyklą. Kartais reikia tik vieno postūmio, mažo žingsnelio, kad gyvenimo kokybė kardinaliai pasikeistų. Ši stovykla tinka ir jaunam, ir senam. Ir prakutusiam sveikatinimosi entuziastu, ir ,,žaliam“ žmogui, kuris dar tik pradeda eiti geros sveikatos keliu.

Senior Men Playing Chess

Aktyvios senatvės namai

Stovyklos tikslas -  padėti iš dalies pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo, geresnės sveikatos bei puikios nuotaikos.

Yoga by the Sea_edited.jpg

Kam Skirta- stovyklos programos tinka ir jaunam, ir senam. Ir prakutusiam sveikatinimosi entuziastu, ir ,,žaliam“ žmogui, kuris dar tik pradeda eiti geros sveikatos keliu. 

Stovyklos naudingos žmonėms kenčiantiems nuo viršsvorio, aukšto kraujospūdžio, II tipo diabeto, onkologinių susirgimų ir padidėjusio cholesterolio, nuovargio, mieguistumo, įtampos, nerimo ir t.t. Be to, šios stovyklos – puiki ligų prevencija.

Šioje stovykloje padėsime iš dalies pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo, geresnės sveikatos bei puikios nuotaikos.

Welcoming Business Guests_edited.jpg
Kviečiame Registruotis!
arrow&v

Registracijos avansas- 100eur.

Pasirinkite apgyvendinimą

Registracija sėkminga!

Mūsų stovyklos ypatingai naudingos žmonėms kenčiantiems nuo viršsvorio, aukšto kraujo spaudimo, II tipo diabeto, onkologinių susirgimų ir padidėjusio cholesterolio, nuovargio, mieguistumo, įtampos, nerimo ir t.t. Be to, šios stovyklos – puiki ligų prevencija.

KAINOS

Balandžio  14-23d.

Balandžio 28 - Gegužės 7d.

Be apgyvendinimo 389eur

Standart: 

Vietų nebėra

Standart+

Dviese kambaryje 589eur

Vienas kambaryje 649eur

Gegužės 19-28d.

 

Be apgyvendinimo 449eur

Standart:

Vietų nebėra

Standarrt+:

Dviese kambaryje 649eur

Vienas kambaryje 699eur

INFORMACIJA

APIE

APGYVENDINIMĄ

bottom of page