top of page

Apie Mus

Palangos sveikatingumo centro atsiradimą įkvėpė asmeninė šio centro vadovo gyvenimo patirtis

„Viską patyriau savo kailiu – sako Aleksas Patapavičius. – Turėjau problemą – didelį antsvorį ir beprasidedantį cukrinį diabetą. Buvau beviltiškai „nurašytas“, todėl nusprendžiau keisti gyvenimo įpročius. Pradėjau plačiau domėtis savo liga ir besigilindamas į jos priežastis supratau, kad sveikatingumo tema man tampa vis įdomesnė ir artimesnė ir kad yra vilties grįžti į normalų gyvenimą.“

Pasak A. Patapavičiaus, vėliau, kai pačiam jau buvo pavykę visiškai išgyti, jam kilo mintis pasidalinti savo patirtimi su kitais žmonėmis. Sveikatingumo centro vadovo teigimu, jo sukurta metodika yra išties efektyvi ir padeda žmonėms sutaupyti laiko bei pastangų.

Šiandien centre dirba puikių specialistų komanda, kurių žinios ir įgūdžiai papildo vieni kitus – kelias centro programas išbandę nuolatiniai klientai patvirtina, kad kelias į sveiką gyvenimą yra daug paprastesnis, nei atrodo.


Būtent nepaprastai efektyvių sveikatinimo programų dėka dauguma centro klientų tampa nuolatiniais lankytojais ir mielai rekomenduoja centro paslaugas kitiems – šitaip sveikatingumo stovyklų dalyvių ratas nuolat auga.

Komanda

Atsidavimas. Kompetencija. Aistra.

Mūsų komandą sudaro aukščiausio lygio ekspertai – įvairių disciplinų profesionalai, medicinos daktarai, jogos bei fizinės kultūros specialistai, taip pat dvasinės praktikos vadovai. Jie dalijasi įžvalgomis apie dvasinę harmoniją, sveikatingumo principus, fizinio aktyvumo svarbą ir subalansuotą mitybą, pasitelkdami savo gilias žinias ir patirtį.

bottom of page