top of page
apie-palangos-sveikatingumo-centra.png

Mūsų Komanda

Mūsų lektoriai, įvairių sričių profesionalai, daktarai, jogos ir kūno kultūros specialistai, kunigai skaito paskaitas apie dvasinę pusiausvyrą, sveiką gyvenseną, kūno kultūrą bei mitybą.

Palangos sveikatingumo centro atsiradimą įkvėpė asmeninė šio centro vadovo gyvenimo patirtis

„Viską patyriau savo kailiu – sako Aleksas Patapavičius. – Turėjau problemą – didelį antsvorį ir beprasidedantį cukrinį diabetą. Buvau beviltiškai „nurašytas“, todėl nusprendžiau keisti gyvenimo įpročius. Pradėjau plačiau domėtis savo liga ir besigilindamas į jos priežastis supratau, kad sveikatingumo tema man tampa vis įdomesnė ir artimesnė ir kad yra vilties grįžti į normalų gyvenimą.“

Pasak A. Patapavičiaus, vėliau, kai pačiam jau buvo pavykę visiškai išgyti, jam kilo mintis pasidalinti savo patirtimi su kitais žmonėmis. Sveikatingumo centro vadovo teigimu, jo sukurta metodika yra išties efektyvi ir padeda žmonėms sutaupyti laiko bei pastangų.

Šiandien centre dirba puikių specialistų komanda, kurių žinios ir įgūdžiai papildo vieni kitus – kelias centro programas išbandę nuolatiniai klientai patvirtina, kad kelias į sveiką gyvenimą yra daug paprastesnis, nei atrodo.


Būtent nepaprastai efektyvių sveikatinimo programų dėka dauguma centro klientų tampa nuolatiniais lankytojais ir mielai rekomenduoja centro paslaugas kitiems – šitaip sveikatingumo stovyklų dalyvių ratas nuolat auga.

Geros Savijautos Garantija!

Streso Mažinimas- 100%


Bendros Fizinės Būklės Gerinimas- 100%


Mitybos Įpročių Gerinimas- 100%


Organizmo Grūdinimas- 100%

Pasukime gyvenimo ratą jaunystės kryptimi!

Palangos sveikatingumo centras įkurtas siekiant supažindinti žmones su sveikos gyvensenos principais ir išmokyti atgauti ir išlaikyti gerą savijautą, tinkamai maitintis ir džiaugtis gyvenimu. Mūsų organizuojamose stovyklose lankosi įvairaus amžiaus žmonės, kurie nori sustiprinti išsivalyti organizmą, atsikratyti antsvorio įveikti stresą bei visokeriopai stiprinti sveikatą.

Džiaugiamės subūrę nuostabių, talentingų, šviesių savo srities profesionalų komandą, kuri remiasi moksliškai patikrintais ir ištobulintais sveikatinimo bei grūdinimosi metodais.

Warm Up on the Beach
Meditating on the Beach

Gyventi be ligų – įmanoma!

Ar įvairūs negalavimai, o sulaukus garbaus amžiaus – ir rimtesnės ligos yra neišvengiami mūsų gyvenimo palydovai? Anaiptol! Džiaugtis gera sveikata gali kiekvienas, tereikia mokėti ją puoselėti.

Šiandien didieji mūsų sveikatos priešai – stresas, nesveika mityba ir kenksmingi aplinkos veiksniai bei mūsų pačių įpročiai. Mūsų sveikatingumo centre mokome, kaip įveikti stresą, atsispirti žalingų įpročių vilionėms, ir, žinoma, tinkamai maitintis. Atrodo neįtikėtinai, tačiau, pritaikius sveikatai palankias praktikas – pavyzdžiui, tinkamai praktikuojamą trumpalaikį badavimą, įvairias makštas ir t.t. galima išvengti daugybės civilizacijos ligų, tokių kaip cukrinis diabetas, įvairūs uždegimai, sąnarių ligos ir kiti negalavimai, sulėtinti senėjimo procesus bei sustiprinti imunitetą.

Mūsų tikslas – padėti kuo daugiau žmonių atrasti kelią į sveiką gyvenseną ir gerą savijautą. Jei norėtumėte sužinoti daugiau ir išbandyti mūsų siūlomas programas, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu – mielai padėsime jums žengti pirmąjį žingsnį į sveikesnę ateitį.

bottom of page