top of page

Jūsų kelionė prasideda čia

Maloniai kviečiame jus prisidėti prie mūsų patenkintų sveikatingumo entuziastų gretų ir patirti PSV centro stovyklos teikiamą naudą. Dažnai užtenka nedidelio impulso, vieno žingsnio link pokyčių, kad jūsų gyvenimo kokybė patirtų esminę transformaciją. Mūsų stovykla yra atvira visiems - tiek tiems, kurie jau seniai įsitraukę į sveikatingumo veiklas, tiek pažengusiems, tik žengiantiems pirmuosius žingsnius sveikesnio gyvenimo kryptimi.

Aktuali informacija

Stovyklos siekis yra subtiliai modifikuoti gyvenimo būdą ir garantuoti, kad naujosios mitybos, fizinės veiklos, poilsio bei emocinės būsenos valdymo praktikos efektyviai prisidės prie svorio stabilizavimo ar net jo mažinimo, sveikatos gerinimo ir nuotaikos kėlimo.

Mūsų stovyklos programos yra universaliai pritaikytos įvairaus amžiaus ir patirties lygio sveikatingumo mėgėjams, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Jos siūlo reikšmingą poveikį asmenims, kovojantiems su tokiais sveikatos iššūkiais kaip viršsvoris, padidėjusį kraujospūdį, II tipo diabetas, onkologinės ligos ir aukštas cholesterolio lygis, taip pat mažina nuovargio, mieguistumo, įtampos bei nerimo simptomus. Be to, stovyklos yra efektyvi ligų prevencijos priemonė, padedanti sustiprinti sveikatą ir gerinti bendrą gyvenimo kokybę.

Ši stovykla yra skirta subtiliai transformuoti Jūsų gyvenimo būdą, garantuojant, kad įgyti nauji mitybos, fizinės veiklos, kokybiško poilsio bei emocinio valdymo įpročiai prisidės prie svorio reguliavimo, sveikatos pagerinimo ir nuostabios savijautos.

Stovyklos naudos

Detaliau

Kūno įvedimas į autofagijos
procesą

Autofagija yra natūralus ląstelių procesas, kurio metu ląstelės naikina ir perdirba savo pačių dalis, kad atnaujintų savo funkcijas ir užtikrintų optimalų veikimą. Kūnas įvedamas į autofagijos procesą daugeliu būdų, tokių kaip badavimas, fizinis krūvis arba tam tikrų maisto produktų vartojimas. Šie veiksniai skatina ląsteles pradėti autofagiją, kad galėtų atsikratyti nereikalingų ar pažeistų komponentų, tokių kaip baltymai ir organoidai. Taip pat svarbu paminėti, kad autofagija yra gyvybiškai svarbi procesas, padedantis išlaikyti ląstelių homeostazę ir apsaugoti nuo daugelio ligų, įskaitant vėžį ir neurodegeneracines ligas.

Kraujo tyrimų interpretacija

Kraujo tyrimų interpretacija yra svarbi medicinos praktikoje, nes ji padeda nustatyti paciento sveikatos būklę. Kraujo tyrimai gali apimti įvairius parametrus, tokius kaip raudonųjų kraujo kūnelių (RKK), baltųjų kraujo kūnelių (BKK), trombocitų skaičius, hemoglobino kiekis, biocheminiai rodikliai ir kt. Pavyzdžiui, padidėjęs BKK skaičius gali rodyti uždegiminį procesą organizme, o sumažėjęs RKK skaičius gali rodyti anemiją. Biocheminiai rodikliai, tokius kaip kepenų fermentai, gali padėti nustatyti kepenų funkcijos sutrikimus. Svarbu suprasti, kad bet koks nukrypimas nuo normos reikalauja tolesnių tyrimų ir klinikinio vertinimo, kad būtų nustatyta tiksli diagnozė.

Žarnyno praturtinimas probiotikais Ciber Drink pagalba

Žarnyno praturtinimas probiotikais yra vienas iš būdų, kaip pagerinti žarnyno mikrobiotą ir sveikatą. Probiotikai yra gyvi mikroorganizmai, dažniausiai bakterijos, kurios, vartojamos pakankamais kiekiais, gali teigiamai veikti sveikatą. Jie gali padėti atkurti ir palaikyti naudingų bakterijų pusiausvyrą žarnyne, mažinti uždegimą, stiprinti imuninę sistemą ir net pagerinti nuotaiką. Probiotikai gali būti gaunami iš maisto produktų, tokių kaip fermentuoti pieno produktai, arba kaip maisto papildai.

Ir dar daugiau

01.

Streso valdymo

paskaitos

02.

Kvėpavimo ir meditacijos pamokos

03.

Mankšta ir joga

04.

Ekskursijos ir šokiai

05.

Šiaurietiškas 

vaikščiojimas

06.

Ledo vonia

07.

Masažai

08.

Protarpinis 

badavimas

09.

Pirtis

10.

Įdomios paskaitos

Ko pasieksite

Mityba

Išnyks potraukis cukrui, perdirbtam ir nevisaverčiam maistui

Fizinė sveikata

Susiformuos nauji fizinio aktyvumo ir grūdinimosi įpročiai

Emocinė sveikata

Išmoksite ugdyti savo emocinį intelektą

Kuo reikia pasirūpinti patiems

Image by Matt Hardy

Atvykimas

Atvykimu į PSV Centrą reikia pasirūpinti patiems. PSV Centras yra įsikūręs S. Daukanto g. 10, Palangoje, tačiau poilsiautojai bus apgyvendinami netoliese esančiuose svečių namuose Solidarumas (A. Mickevičiaus g. 4).

Ką atsivežti

Primename, kad su savimi reikia turėti asmenines higienos ir medicinines priemones, rankšluostį. Pasirūpinkite tinkama apranga įvairiam orui, bei sportiniams užsiėmimams. Taipogi rekomenduojame atsivežti kraujo tyrimo rezultatus.

Apgyvendinimas

PSV Centras siūlo apgyvendinimą jaukiuose svečių namuose Solidarumas, tačiau norintieji gali įsigyti programą be apgyvendinimo ir pasirūpinti juo patys.

Apgyvendinimas

Poilsio namai yra ramioje vietoje, dviviečiuose kambariuose yra dušas ir tualetas, todėl patogu gyventi tiek šeimoms su vaikais, tiek ir pavieniams asmenims. Poilsio namuose taip pat yra kambarys pritaikytas neįgaliesiems. Gyventojų patogumui yra bendra virtuvė su visa reikiama įranga.

Kambariuose rasite

- LCD Televizorius

- Kabelinė televizija

- Internetas

- Šaldytuvas

- Indų komplektas

- Plaukų džiovintuvas

- Patalynės komplektas

Atsiliepimai

bottom of page