Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

info@psvcentras.lt

Istorija

Šiandieninio Palangos sveikatingumo centro atsiradimą įkvėpė asmeninė šio centro vadovo gyvenimo patirtis.

„Viską patyriau savo kailiu – sako Aleksas Patapavičius. – Turėjau problemą – didelį antsvorį ir beprasidedantį cukrinį diabetą. Buvau beviltiškai „nurašytas“, todėl nusprendžiau keisti gyvenimo įpročius. Pradėjau plačiau domėtis savo liga ir besigilindamas į jos priežastis supratau, kad sveikatingumo tema man tampa vis įdomesnė ir artimesnė ir kad yra vilties grįžti į normalų gyvenimą.“

Pasak A. Patapavičiaus, vėliau, kai pačiam jau buvo pavykę visiškai išgyti, jam kilo mintis pasidalinti savo patirtimi su kitais žmonėmis. Sveikatingumo centro vadovo teigimu, jo sukurta metodika yra išties efektyvi ir padeda žmonėms sutaupyti laiko bei pastangų.

Šiandien centre dirba puikių specialistų komanda, kurių žinios ir įgūdžiai papildo vieni kitus – kelias centro programas išbandę nuolatiniai klientai patvirtina, kad kelias į sveiką gyvenimą yra daug paprastesnis, nei atrodo.
Būtent nepaprastai efektyvių sveikatinimo programų dėka dauguma centro klientų tampa nuolatiniais lankytojais ir mielai rekomenduoja centro paslaugas kitiems – šitaip sveikatingumo stovyklų dalyvių ratas nuolat auga.

Pasukime gyvenimo ratą jaunystės kryptimi

Palangos sveikatingumo centras įkurtas siekiant supažindinti žmones su sveikos gyvensenos principais ir išmokyti atgauti ir išlaikyti gerą savijautą, tinkamai maitintis ir džiaugtis gyvenimu. Mūsų organizuojamose stovyklose lankosi įvairaus amžiaus žmonės, kurie nori sustiprinti išsivalyti organizmą, atsikratyti antsvorio įveikti stresą bei visokeriopai stiprinti sveikatą.

Džiaugiamės subūrę nuostabių, talentingų, šviesių savo srities profesionalų komandą, kuri remiasi moksliškai patikrintais ir ištobulintais sveikatinimo bei grūdinimosi metodais.

Susipažinkite su Palangos Sveikatingumo Centro komanda.

Ir prisijunkite prie mūsų youtube kanalo čia →

Gyventi be ligų – įmanoma!

Ar įvairūs negalavimai, o sulaukus garbaus amžiaus – ir rimtesnės ligos yra neišvengiami mūsų gyvenimo palydovai? Anaiptol! Džiaugtis gera sveikata gali kiekvienas, tereikia mokėti ją puoselėti.

Šiandien didieji mūsų sveikatos priešai – stresas, nesveika mityba ir kenksmingi aplinkos veiksniai bei mūsų pačių įpročiai. Mūsų sveikatingumo centre mokome, kaip įveikti stresą, atsispirti žalingų įpročių vilionėms, ir, žinoma, tinkamai maitintis. Atrodo neįtikėtinai, tačiau, pritaikius sveikatai palankias praktikas – pavyzdžiui, tinkamai praktikuojamą trumpalaikį badavimą, įvairias makštas ir t.t. galima išvengti daugybės civilizacijos ligų, tokių kaip cukrinis diabetas, įvairūs uždegimai, sąnarių ligos ir kiti negalavimai, sulėtinti senėjimo procesus bei sustiprinti imunitetą.

Mūsų tikslas – padėti kuo daugiau žmonių atrasti kelią į sveiką gyvenseną ir gerą savijautą. Jei norėtumėte sužinoti daugiau ir išbandyti mūsų siūlomas programas, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu – mielai padėsime jums žengti pirmąjį žingsnį į sveikesnę ateitį.

Geros Savijautas Garantija!

Jeigu jaučiate, kad darbas ar buitis užgožia jus, kenčiate nuo chroniško nuovargio ir emocinio išsekimo, jeigu nežinote nuo ko pradėti - mes galime Jums parodyti teisingą kelią, ištrinti ir pakeisti rutinos įšaldytą gyvenimo programą.

Čia ir dabar, nes rytoj gali būti per vėlu! Palangos sveikatingumo centro durys visada atviros Jums!

Streso Mažinimas 0
Bendros Fizinės Būklės Gerinimas 0
Mitybos Įpročių Gerinimas 0
Organizmo Grūdinimas 0

Mūsų Komanda

Mūsų lektoriai, įvairių sričių profesionalai, daktarai, jogos ir kūno kultūros specialistai, kunigai skaito paskaitas apie dvasinę pusiausvyrą, sveiką gyvenseną, kūno kultūrą bei mitybą.

Živilė Macijauskaitė

Živilė Macijauskaitė

Živilė – sveikatingumo trenerė ir sveikos gyvensenos lektorė

Aeromix”, “TRX Training Baltic” mokymų centro auklėtinė, sporto bendruomenės “Sportas Jums” įkūrėja ir trenerė. Darbo patirtis 17 metų.
Pasiekimai: European Fitness School – aerobikos, grupinių treniruočių trenerė, B-licencija.

Mokymai: Sporto medicina – teisingo judesio anatomija, judesio fiziologija, biomechanika, kvėpavimo metodika.

Živilė visada padės kontroliuoti ir dozuoti pratimų krūvį, jausitės lengviau ir laipsniškai gerės fizinė būklė. Trenerės tikslas, tapti Jūsų motyvatoriumi, skatinti Jus sistemingai treniruotis ne tik stovyklos metu, bet ir patars, kokius pratimus galite daryti namie.

Laura-P

Laura Pečeliūnienė

Mindfulness ir Mindful Joga Trenerė, Lektorė

Laura, jau studijų laikais pradėjo domėtis tradicine kinų ir indų medicina, tad, sėkmingai baigusi karjerą, solidžiame verslo pasaulyje, pasuko ieškojimų keliu ir pasirinko tradicinės indų medicinos, jogos, mindfulness meditacijos studijas Lietuvoje bei užsienyje.

Šiuo metu, Laura – Mindfulness ir Mindful joga trenerė, bei daugiau kaip 5 metus veda individualias ir grupines konsultacijas, sąmoningumo lavinimo, dėmesio ir energijos sutelkimo, bei naujų įpročių ugdymo srityje. Laura su džiaugsmu prisidės prie kokybinių Jūsų gyvenimo pokyčių ir bus neabejinga stebėtoja.

Vilhelmas-Dziugelis

Vilhelmas Džiugelis

Gydytojas, lektorius, taškinio – visceralinio masažo specialistas

Ne vienam žinomas kaip politikas, gydytojas pediatras ir Rytų netradicinės medicinos propaguotojas.

“Kaip gydytojas visada viską “perleidžiu” per save, patikrinu, pačiupinėju – tik tada siūlau pacientui.”

V. Džiugelis mūsų paskaitose plačiau papasakos apie asmeninio gyvenimo ligų ir kančių priežastis, padės įsiklausyti į savo vidų, patars ir atvers akis žmonėms besiskundžiantiems konkrečiomis ligomis, bloga savijauta, norintiems išgirsti žinių apie sveikatą, kaip pažinti save ir negalavimo priežastis.

Ramunas-Dzimidas

Ramūnas Dzimidas

Kūno kultūros treneris

Kūno kultūros išsilavinimą bei didžiulę praktiką įvairiose sporto srityse sukaupęs treneris. Lengvai bendraujantis, dinamiškas, stipria ištverme pasižymintis mūsų komandos narys. Didžiuojamės turėdami tokį aktyvų ir charizmatišką palangiškį.

Nijole-Gigoniene

Nijolė Grigonienė

Masažistė

Kurso pradžioje Nijolė atliks Jūsų medicininę apžiūrą, įvertins bendrą sveikatos būklę. Nijolę visuomet jausite šalia, ji patars, išklausys ir atsakys į visus su medicina susijusius klausimus.

O maloniausia žinia ta, kad ji – ir puiki masažistė, tad Palangos Sveikatingumo Centre galėsite pasimėgauti gydomąja ir atpalaiduojamąja Nijolės rankų galia.

Arūnas Degutis

Arūnas Degutis

Wim Hoff Metodikos Instruktorius

Arūnas Degutis – ekonomistas, Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataras, 2004-2009 m. Europos Parlamento narys.

Tai, Arūno pasiekimai iki šiol, bet kas aktualiausia mums šiandien, yra tai, ką matote šioje nuotraukoje, jis – Wim Hof metodikos (WHM) instruktorius.

Wim Hof – 61 m. olandas, dar vadinamas – „Iceman“, ypatingų gebėjimų atletas, pasiekęs virš 20 Gineso rekordų, dauguma jų, susiję su šalčiu. Viso to pasekoje, išmokęs sąmoningai įtakoti fiziologines funkcijas, sukūrė unikalią metodiką imuninei sistemai subalansuoti.

Agneta-Pieniutiene

Agneta Pieniutienė

Administratorė

Agneta atsakys į klausimus susijusius su registracija į stovyklas, programa, apgyvendinimu. Sėkmingai baigusi Mykolo Romerio universitetą teisės bakalaurą ir administracinės teisės magistrą, ji atsakinga už finansų valdymą, planavimą, priežiūrą bei kontrolę.

Agneta į visus rūpimus klausimus atsakys el.paštu info@psvcentras.lt ir telefonu +370 (606) 87 850.

Ieva-Sabaliauskene

Ieva Sabaliauskienė

Koordinatorė

Mūsų koordinatorė – nuoširdi ir draugiška, veikli šiuolaikinė moteris. Vakarietišką išsilavinimą ji įgijo politikos ir ekonomikos srityse, darbą Europos parlamente derino su modelio karjera.

Ieva puikiai gebanti pritaikyti užsienyje įgyto išsilavinimo žinias – tiria rinką, planuoja, organizuoja ir plečia Palangos sveikatingumo centro veiklą.

KĄ VALGYTI VAKARE, KAD NEAUGTŲ SVORIS?