Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva

info@psvcentras.lt

Susipažinkite - Palangos Sveikatingumo Centras

Džiaugamės subūrę nuostabių, talentingų, šviesių savo srities profesionalų komandą, kuri remiasi moksliškai patikrintais ir ištobulintais sveikatinimo bei grūdinimosi metodais.

Susipažinkite su Palangos Sveikatingumo Centro komanda.

Ir prisijunkite prie mūsų youtube kanalo čia →

Geros Savijautas Garantija!

Jeigu jaučiate, kad darbas ar buitis užgožia jus, kenčiate nuo chroniško nuovargio ir emocinio išsekimo, jeigu nežinote nuo ko pradėti - mes galime Jums parodyti teisingą kelią, ištrinti ir pakeisti rutinos įšaldytą gyvenimo programą.

Čia ir dabar, nes rytoj gali būti per vėlu! Palangos sveikatingumo centro durys visada atviros Jums!

Streso Mažinimas 0
Bendros Fizinės Būklės Gerinimas 0
Mitybos Įpročių Gerinimas 0
Organizmo Grūdinimas 0

Mūsų Komanda

Mūsų lektoriai, įvairių sričių profesionalai, daktarai, jogos ir kūno kultūros specialistai, kunigai skaito paskaitas apie dvasinę pusiausvyrą, sveiką gyvenseną, kūno kultūrą bei mitybą.

Živilė Macijauskaitė

Živilė Macijauskaitė

Živilė – sveikatingumo trenerė ir sveikos gyvensenos lektorė

“Aeromix”, “TRX Training Baltic” mokymų centro auklėtinė, sporto bendruomenės “Sportas Jums” įkūrėja ir trenerė. Darbo patirtis 17 metų.

Pasiekimai: European fitness school-aerobikos, grupinių treniruočių trenerė B-licencija.

Mokymai; Sporto medicina – Teisingo judesio anatomija, Judesio fiziologija, Biomechanika, Kvėpavimo metodika.

Živilė visada padės kontroliuoti ir dozuoti pratimu krūvį, jausites lengviau ir laipsniškai gerės fizinė būklė. Treneres tikslas tapti Jūsų motyvatoriumi, skatinti Jus sistemingai treniruotis ne tik stovyklos metu, bet ir patars, kokius pratimus galite daryti namie.

Laura-P

Laura Pečeliūnienė

Mindfulness ir Mindful Joga Trenerė, Lektorė

Laura jau studijų laikais pradėjo domėtis tradicine kinų ir indų medicina, tad, sėkmingai baigusi karjerą solidžiame verslo pasaulyje, pasuko ieškojimų keliu ir pasirinko tradicinės indų medicinos, jogos, mindfulness meditacijos studijas Lietuvoje bei užsienyje.

Šiuo metu Laura – Mindfulness ir Mindful joga trenerė, bei daugiau kaip 5 metus veda individualias ir grupines konsultacijas sąmoningumo lavinimo, dėmesio ir energijos sutelkimo bei naujų įpročių ugdymo srityje. Laura su džiaugsmu prisidės prie kokybinių Jūsų gyvenimo pokyčių ir bus neabejinga stebėtoja.

Valdemaras-Anuzis

Valdemaras Anužis

Gydytojas

Vienas iš garsiausių pajūrio gydytojų Palangos Sveikatingumo Centro dalyviams suteikia neįkanojamas, naujausias mokslines žinias apie imunitetą, įvairias ligas ir jų prevenciją, atskirų organų veiklą ir pan.

Dalinasi kitais patarimais įdomia informacija, pavyzdžiui, kodėl rytais reikia gerti 38-40C vandenį; kokius paprastus pratimus atlikti, kad galėtumėte džiaugtis tiesiu stuburu; kokia mityba leis Jums džiaugtis ilgu ir sveiku gyvenimu.

Vilhelmas-Dziugelis

Vilhelmas Džiugelis

Gydytojas, lektorius, taškinio – visceralinio masažo specialistas

Ne vienam žinomas kaip politikas, gydytojas pediatras ir Rytų netradicinės medicinos propaguotojas.

“Kaip gydytojas visada viską “perleidžiu” per save, patikrinu, pačiupinėju – tik tada siūlau pacientui.”

V. Džiugelis mūsų paskaitose plačiau papasakos apie asmeninio gyvenimo ligų ir kančių priežastis, padės įsiklausyti į savo vidų, patars ir atvers akis žmonėms besiskundžiantiems konkrečiomis ligomis, bloga savijauta, norintiems išgirsti žinių apie sveikatą, kaip pažinti save ir negalavimo priežastis.

Algis-Jaskunas

Algis Jaškūnas

Masažuotojas IV kategorijos (Nr.MS002556)

Algis yra holistinio ir visceralinės terapijos specialistas, jis tiesiog jaučia problemines vietas, kruopščiai, atsakingai ir su didele meile bei atsakingumu atlieka savo darbą, jis visada atsakys į iškilusius klausimus, suteiks reikalingų žinių ir patars.

Sertifikuotas A.T.Ogulovo mokinys. Karaliaus Mindaugo PRC sveikatos skyrius.

Nijole-Gigoniene

Nijolė Grigonienė

Masažistė

Kurso pradžioje Nijolė atliks Jūsų medicininę apžiūrą, įvertins bendrą sveikatos būklę. Nijolę visuomet jausite šalia, ji patars, išklausys ir atsakys į visus su medicina susijusius klausimus.

O maloniausia žinia ta, kad ji – ir puiki masažistė, tad Palangos Sveikatingumo Centre galėsite pasimėgauti gydomąja ir atpalaiduojamąja Nijolės rankų galia.

Arūnas Degutis

Arūnas Degutis

Wim Hoff Metodikos Instruktorius

Arūnas Degutis (g. 1958 m. liepos 26 d. Kaune) – ekonomistas, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras.

1990 m. Lietuvos Atkuriamojo Seimo deputatas, Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataras, Užsienio reikalų komiteto narys. Nuo 2004m. Europos Parlamento narys. Tai mūsų sveikuolio, Arūno pasiekimai, bet kas akltualiausia mums šiandien, ir kad Jis su mumis, tai viską pasako Jo foto.

Dabar jis – Wim Hoff metodikos instruktorius. “Iceman” Wim Hof padarė nemažai ypatingų pasiekimų savo vardu, įskaitant 21 Guinness World Records. Platus mokymas leidžia jam valdyti savo kvėpavimą, širdies ritmą ir kraujotaką bei atlaikyti ekstremalias temperatūras.

Ramunas-Dzimidas

Ramūnas Dzimidas

Kūno kultūros treneris

Kūno kultūros išsilavinimą bei didžiulę praktiką įvairiose sporto srityse sukaupęs treneris. Lengvai bendraujantis, dinamiškas, stipria ištverme pasižymintis mūsų komandos narys. Didžiuojamės turėdami tokį aktyvų ir charizmatišką palangiškį.

Ieva-Sabaliauskene

Ieva Sabaliauskienė

Koordinatorė

Mūsų koordinatorė – nuoširdi ir draugiška, veikli šiuolaikinė moteris. Vakarietišką išsilavinimą ji įgijo politikos ir ekonomikos srityse, darbą Europos parlamente derino su modelio karjera.

Ieva puikiai gebanti pritaikyti užsienyje įgyto išsilavinimo žinias – tiria rinką, planuoja, organizuoja ir plečia Palangos sveikatingumo centro veiklą.

Agneta-Pieniutiene

Agneta Pieniutienė

Administratorė

Agneta atsakys į klausimus susijusius su registracija į stovyklas, programa, apgyvendinimu. Sėkmingai baigusi Mykolo Romerio universitetą teisės bakalaurą ir administracinės teisės magistrą, ji atsakinga už finansų valdymą, planavimą, priežiūrą bei kontrolę.

Agneta į visus rūpimus klausimus atsakys el.paštu info@psvcentras.lt ir telefonu +370 (606) 87 850.

KĄ VALGYTI VAKARE, KAD NEAUGTŲ SVORIS?